Chlpy po domácich miláčikoch? Zistite ako ich efektívne odstrániť.

1. Čistenie bežnými pomôckami bez extra výsledkov.

Ak ste majiteľom zvieratka, ktoré pĺzne už ste určite vyskúšali mnoho spôsobov ako odstrániť chlpy po vašom domácom miláčikovi. A všetky dopadli s rovnakými alebo podobnými výsledkami. Buď ste nedosiahli žiadny výsledok alebo len veľmi malý pokrok a strávili ste pri tom hodiny.

2. FurViking™ - veľmi jednoduchý a efektívny odstraňovač srsti.

Je rýchly, efektívny a super jednoduchý na použitie. Odstráni chlpy z pohoviek, zvieracích pelechov, mačacích stromov, postelí, interiéru auta, deky, kobercov a mnoho ďalších!

FurViking™ z dizajnového hľadiska vyzerá veľmi jednoducho. Vďaka dvom gumenným lištám FurViking™ chlpy roluje a vyťahuje ich aj z hlbších miest.

Jeho veľkosť však zaručí, že odstránite chlpy aj z náročnejších miest ako: rohy, oblé tvary. Tieto zložitejšie miesta sa vyskytujú hlavne v interiéroch áut.

3. Ušetrite si svoj vzácny čas.

Ušetrí Vám množstvo času, takže môžete stráviť viac času maznaním sa so svojimi miláčikmi a menej času bojovaním s ich chlpmi!

4. FurViking™ nemusíte meniť.

FurViking™ je navrhnutý tak, aby ste ho nemuseli meniť. Čo znamená, že produkujete menej odpadu. V prípade, že by sa Vám pokazil, môžete požiadať o reklamáciu a vymeníme Vám ho za nový.

Odstraňovač Zvieracích Chlpov - FurViking™

✔️ Doprava zdarma pri objednávke nad 25€

✔️ Doručenie do 1-3 dní

✔️ 100% záruka spokojnosti. Máte 30 dní na otestovanie produktu.

NAKUPOVAŤ